Šakota se izvinio Mornaru za poslednji koš Zvezde, pa objasnio zašto se to desilo

Trener beogradskog tima objasnio da nije obratio pažnju na poslednji detalj meča

• 12
KK Crvena zvezda Foto: MN Press

Trener košarkaša Crvene zvezde, Dragan Šakota uputio je izvinjenje ekipi i trenerima Mornara zbog poslednjeg napada crveno-belih na meču. Zvezda je ubedljivo dobila meč 105:82 i kada je ostalo  7 sekundi pre kraja, Čović je asistirao Odžu za polaganje na koš. Posle meča trener Mornara se ljutio smatrajući da je to nekorektno sa strane Zvezde jer je meč dobijen.

- Ja se pre svega izvinjavam i kolegi i svima njjima. U onom trenutku kad pogledaš na semafor i ostane ceo napad i nekoliko sekudni viška za protivnika.

- Po meni je nelogično da ne napadnemo. Ima trenera koji se ljute kad se čuva lopta, znam da Željko to zabranjuje.  Jedina stvar mi nije bila na pameti je da nekog uvrdim. Možda je stvar da sam vodio prvu utakmicu i da sam bio fokusiran na tim, možda sam trebap da obratim pažnju na taj deo.