• 0

Nema kraja agoniji Kingsa, Bogdanović i Bjelica vezali šesti poraz!

Novi udarac za klub iz Kalifornije

• 0

Košarkaši Sakramenta poraženi su od Detroita sa 127:106, što im je šesta utakmica u nizu bez trijumfa.

U velikoj su krizi Kingsi, prvo su vezali tri domaća poraza od Milvokija, Orlanda i Dalasa, pa se nisu proslavili ni na gostovanjima Juti, Majamiju i Detroitu.

Protiv Majamija su igrali produžetke na Floridi, u Detroitu je sve bilo rešeno pre poslednjeg minuta, jer su Kingsi prednost izgubili do poluvremena.

U nastavku, Pistonsi nisu imali milosti, konačna razlika od 21 poena bila je ujedno i najveća na utakmici.

Vud je bio lider Detroita sa 23 poena, Foks je za Kingse ubacio 22, Bogdanović je imao 19 uz dva skoka i tri asistencije za 25 minuta, uz šut 8-17 iz igre.

Nemanja Bjelica je dodao 14 poena uz devet skokova i 5 asistencija za 29 minuta, a prekid crne serije Kingsi će tražiti protiv Bulsa u Čikagu.

Nikola Vučević nije uspeo da donese pobedu Orlandu sa 24 poena i 11 skokova, iako mu je velika podrška bio Ros sa dva poena više - Šruder je bio raspoložen sa 31 poenom, Pol je dodao 19.

Marko Gudurić je u porazu Memfisa od Bostona ostao na skromnom učinku od dva poena i dva skoka, Tejtum je vodio Boston do pobede sa 23 poena i sedam skokova.