≫

Obradovićev Monako "eksplodirao" protiv Lijetuvosa, dobio poluvreme 53:15!

Lagana pobeda ekipe našeg trenera u grupi G u kojoj sva četiri tima imaju učinak 2-2

• 2
saša obradović Foto: MN Press

Košarkaši Monaka odigralisu su savršenu utakmicu protiv Lijetuvosa u 4. kolu Top 16 faze Evrokupa, u okviru grupe G deklasirali su goste rezultatom 86:61!

Nestvaran rezultat bio je nakon 20 minuta, potpuno neočekivanih 53:15 u korist tima Saše Obradovića koji je u nastavku samo dovršio posao protiv potpuno indisponiranih Litvanaca.

Pre sedam dana Lijetuvos je savladao Monako, pa se očekivala izjednačena bitka i u Francuskoj, međutim, navijači su videli igru mačke i miša, i vrhunski meč Obradovićevog sastava.

Skorašnje pojačanje Noris Kol ponovo je blistao, ovog puta sa laganih 17 poena, Di Bost je imao 16, Entoni Klemons je u statističke kolone upisoa 13...

Kod gostiju, Bendžijus je bio bolji od ostalih sa 13 poena.

Nakon četiti kola u grupi G, vlada potpuna neizvesnost pošto sva četiri tima imaju egal odnos pobeda i poraza. Osim Monaka i Lijetuvosa, u grupi su još Uniks i Galtasaraj.

Turski tim je nakon debakla u Rusiji u minuloj rundi, u sredu uveče potukao tim iz Kazanja rezultatom 90:76.