≫

Zvezda primila neverovatnu trojku koju sudije nisu priznale, evo kako je Jagodić-Kuridža slučajno pogodio koš

Zanimljiva scena pred kraj poslednje deonice

• 6

Posle vođstva od osam poena na poluvremenu, košarkaši Crvene zvezde odigrali su očajnu treću četvrtinu protiv Budućnosti koja je pred poslednju deonicu imala vođstvo od 47:45!

Imala je Zvezda i sreće na dva minuta pre kraja, kada je Marko Jagodić - Kuridža, pri rezultatu 43:46, pogodio nestvarnu trojku sasvim slučajno, ali je sudije nisu priznale zbog toga što je krilni centar gostiju pet sekundi držao loptu -  a da je nije spustio na parket.

Što se tiče same trojke, Jagodić - Kuridža, inače bivši košarkaš Zvezde, je u toj situaciji pokušao da asistira saigraču koji je trčao ka košu. Međutim, lopta je "kao kap" prošla kroz obruč. Umesto +6 za Budućnost, crveno-beli su u sledećem napadu smanjili na 45:46.