Šta od sporta nude televizije? Završnica Australijan opena, Partizan u Evrokupu
Zanimljiv sportski utorak je pred nama
Iako je utorak, moći ćemo da uživamo u mnogobrojnim sportskim dešavanjima širom planete. Pre svega, pratićemo završnicu Australijan opena, potom Partizan u Evrokupu, a na posletku i prijateljske mečeve večitih na pripremama za prolećni deo sezone.
Jutro će biti "okupirano" tenisom, a u jutarnjim satima gledaćemo okršaje Gaela Monfisa i Matea Beretinija u muškoj, odnosno Ešli Barti i Džesike Pegule u ženskoj konkurenciji (09.00, Eurosport 1).
Potom se selimo na fudbalske terene, gde ćemo gledati prijateljski meč Partizana i Tikveša (14.00, Arena Sport Premium 1), te Zvezde i Maribora (16.00, Arena Sport Premium 1), posle čega dan završavamo uz košarku i duel Turk Telekoma i Partizana (18.00, Sport Klub 1).
SATNICA
09.00 - Tenis, Australijan open: Četvrtfinala (Eurosport 1, Eurosport 2)
14.00 - Fudbal, Prijateljska utakmica: Partizan - Tikveš (Arena Sport Premium 1)
14.25 - Fudbal, Prijateljska utakmica: Hajduk - Varaždin (Sport Klub 1)
15.30 - Rukomet, Evropsko prvenstvo: Poljska - Španija (Arena Sport Premium 2)
16.00 - Fudbal, Prijateljska utakmica: Crvena zvezda - Maribor (Arena Sport Premium 1)
17.00 - Fudbal, KAN: Senegal - Zelenortska ostrva (Sport Klub 2)
17.00 - Odbojka, Liga šampiona: Ankara - Projekt Varšava (Arena Sport 1)
17.30 - Odbojka, Liga šampiona: Zenit - Vojvodina (Arena Sport Premium 2)
17.55 - Košarka, Evrokup: Turk Telekom - Partizan (Sport Klub 1)
18.00 - Rukomet, Evropsko prvenstvo: Nemačka - Rusija (Arena Sport Premium 1)
18.00 - Košarka, Liga šampiona: Prometej - Hapoel (Arena Sport Premium 3)
18.45 - Fudbal, Belgijska liga: Antverpen - Sint Truiden (Sport Klub 2)
19.00 - Fudbal, Treća Bundesliga: Frajburg II - Turkgudžu (Sport Klub 3)
19.00 - Vaterpolo, Liga šampiona: Špandau - OSC Budimpešta (Sport Klub 4)
19.00 - Fudbal, Treća Bundesliga: Manhajm - Viktorija Keln (Sport Klub HD)
19.00 - Košarka, Evrokup: Ulm - Virtus Bolonja (Sport Klub 7)
19.00 - Fudbal, Treća Bundesliga: Halešer - Viktorija Berlin (Sport Klub 8)
19.00 - Fudbal, Treća Bundesliga: Osnabrik - Vircburg Kikers (Sport Klub 9)
20.00 - Fudbal, KAN: Maroko - Malavi (Sport Klub 2)
20.00 - Košarka, Evrokup: Šljonsk Vroclav - Bulonj Metropolitan (Sport Klub 10)
20.15 - Košarka, Evroliga: Makabi - Alba (Sport Klub 5)
20.25 - Košarka, Evrokup: Valensija - Budućnost (Sport Klub 1)
20.30 - Rukomet, Evropsko prvenstvo: Švedska - Norveška (Arena Sport Premium 1)
20.30 - Košarka, Liga šampiona: Unikaha - Kluž Napoka (Arena Sport Premium 2)
20.45 - Košarka, Evroliga: Real Madrid - Uniks (Sport Klub 4)
20.45 - Fudbal, Čempionšip: KPR - Svonsi (Sport Klub 6)
21.00 - Vaterpolo, Liga šampiona: Pro Reko - Jug (Sport Klub 3)
21.00 - Košarka, Evroliga: Asvel - Bajern (Sport Klub HD)
01.05 - Hokej na ledu, NHL: Karolina - Las Vegas (Sport Klub 1)
01.05 - Hokej na ledu, NHL: Otava - Bafalo (Sport Klub 2)
01.30 - Košarka, NBA liga: Bruklin - Los Anđeles Lejkers (Arena Sport Premium 1)
Video: Pogledajte dramu u Ljubljani i kako je Zvezda u poslednjem minutu dobila Cedevitu
(Telegraf.rs)
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
nibrS
Šta nas zanima hrvatski Tudjmanov klub nepostojece države Jugoslavije osnovan u Zagrebu
Podelite komentar