Alimpijevićevi pitbulovi "rastrgli" Đorđevićev Fener: Bursa nastavlja košarkašku bajku

Navijači Burse će dobro zapamtiti ovu sezonu

• 8
Dušan Alimpijević Foto: MN Press

Košarkaši Burse koje sa klupe predvodi srpski trener Dušan Alimpijević ubedljivo su sa 97:77 pobedili Fenerbahče u drugom meču četvrtfinalne serije plej ofa i izjednačili rezultat na 1-1.

Od samog početka meča Bursa je nametnula svoj ritam i odmah došla do prednosti. Nešto bolja igra tima koji sa klupe predvodi Aleksandar Đorđević, viđena je do poluvremena, ali to nije bilo dovoljno da se rezultat preokrene.

Do kraja meča, prednost Burse je rasla, a u poslednjoj četvrtini igra gostiju se potpuno raspala pa je Alimpijevićev tim upisao važan trijumf i izjednačio rezultat u seriji na 1-1.