• 35

Međusobna tuča Grobara izazvala stampedo: Haos u Areni usred derbija!

Neprijatne scene na derbiju

• 35

Košarkaši Partizana domaćini su Crvenoj zvezdi u ABA ligi, nema gostujućih navijača, ali su domaći rešili da se međusobno obračunaju.

Poznato je već da dugo tinja rat među frakcijama Grobara, pa je jedna od posledica toga viđena na utakmici u Štark Areni.

tuča grobara

U jednom sektoru je došlo do fizičkog obračuna navijača, koji je potom izazvao stampedo i haotičnu jurnjavu, da bi na kraju policija intervenisala.

Inače, prvo poluvreme obeležile su navijačke prozivke, Grobari su udarili na porodicu Nebojše Čovića, bio je meta prozivki i Džejms Gist, a prvo poluvreme završeno je rezultatom 43:37 za crno-bele.