≫

Zvezda "iskalila bes" na Partizanu posle horora sa huliganima u Splitu

Crveno-beli se oporavili posle incidenta na Rivi

• 6

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 10:6 (2:1, 1:2, 3:1, 4:2) u utakmici 14. kola Regionalne vaterpolo lige i ostvarili važan trijumf za završnicu sezone u kojoj će želeti da izbore opstanak.

Četvorica igrača pod crveno-belim kapicama su dala po dva gola, Tankosić, Vasić, Popović i Šulc. Tako su na najbolji način u bazenu reagovali posle užasa u Splitu kada su Vasića, Maksimovića i Aleksandra Kralja napali Hajdukovi huligani.

U Partizanu su po jedan gol dali Vićković, Kasum, Korolija, Radulović, Andrejević i Radanović.

Zvezda je ušla u meč golovima iz situacijama sa igračem više za 2:0. Usledio je pad koji je trajao sve do pred poluvreme kada je Zvezda dala treći gol, da bi posle 16 minuta igre bilo 3:3. Na sličan način kako su došli do golova u prvoj, uspeli su i u trećoj četvrtini igrači Zvezde, koristeći igrača više.

Pri rezultatu 7:5 crveno-beli prave seriju od tri gola i Partizan je do kraja uspeo samo da ublaži poraz.

VIDEO - Sandra Kralja su u Splitu pokušali da ubiju, linčovali su ga i rekli da je četnik