Posle Francuza i Norvežani razbili Orlove pred EP: Peruničićeva četa bila egal samo jedno poluvreme

Biće potrebno mnogo sreće u grupi i bolja igra nego tokom priprema

• 4

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je u nedelju od Norveške 38:28 (16:16) u drugom meču na turniru "Zlatna liga" u Parizu.

Posle egal prvog poluvremena izabranici Nenada Peruničića posustali su u nastavku i drugim porazom na turniru (u petak izgubili od Francuske 40:26) napravili lošu uvertiru uoči odlaska u Grac na Evropsko prvenstvo.

Najefikasniji u srpskom timu su bili Bogdan Radivojević sa deset golova, Nemanja Ilić, Stefan Vujić i Stevan Sretenović sa po četiri. Odličan je na golu bio i Tibor Ivanišević sa čak 13 odbrana.

Na drugoj strani su briljirali Sagosen sa devet golova, Blonc sa pet i Guliksen, Gulerud i Rajnkind sa po četiri.

Da podsetimo, Srbija prvi meč na šampionatu Evrope igra 9. januara protiv Belorusije, a u grupi su još Hrvatska i Crna Gora.