• 0

Šta od sporta nude televizije? Đoković i drugovi protiv Nemačke, elitni fudbal širom Evrope

Biće zanimljivo tokom čitavog dana

Novak Đoković

Foto: Tanjug/AP

Kao i skoro svake subote, imamo brdo sporta, od fudbala i košarke, preko tenisa, pa sve do vaterpola. Za nas, najvažniji je novi duel Dejvis kup reprezentacije Srbije protiv Nemačke.

Novak Đoković i drugovi, posle pobede nad Austrijom, od 16 časova igraju protiv nemačke selekcije, a raspored će biti poznat nešto pre susreta.

Na fudbalske terene će i Liverpul i Juventus, a od 21 čas Viljareal će dočekati Barselonu.

Satnica:

06.00 FUDBAL: Japanska liga, Kobe - Jokohama (Sportklub 2)
09.45 FUDBAL: Australijska liga, Sidnej - Mekartur (Arenasport 2)
10.00 TENIS: Dejvis kup, Francuska - Velika Britanija (Sportklub 1)
10.00 VATERPOLO: Regionalna liga, Radnički - Crvena zvezda (Arenasport 3)
11.00 KOŠARKA: Kvalifikacije za SP, Centralnoafrička Republika - Obala Slonovače (Sportklub 2)
11.50 VATERPOLO: Regionalna liga, Partizan - Jadran (Arenasport 3)
12.00 FUDBAL: Ruska liga, Ural - Soči (Sportklub 3)
13.00 FUDBAL: Superliga Srbije, Radnički 1923 - Napredak (Arenasport 1)
13.30 FUDBAL: Premijer liga, Arsenal - Njukasl (Sportklub 2)
14.00 FUDBAL: Španska liga, Alaves - Selta (Arenasport 2 Premium)
15.00 FUDBAL: Italijanska liga, Empoli - Fiorentina (Arenasport 1 Premium)
15.00 FUDBAL: Poljska liga, Šljonsk - Stal (Arensport 2)
15.00 FUDBAL: Italijanska liga, Sampdorija - Verona (Arenasport 3 Premium)
16.00 TENIS: Dejvis kup, Srbija - Nemačka (Sportklub 1)
16.00 FUDBAL: Premijer liga, Liverpul - Sautempton (Sportklub 2)
16.00 FUDBAL: Čempionšip, Hadersfild - Midlsbro (Sportklub 3)
16.15 FUDBAL: Španska liga, Valensija - Rajo (Arenasport 2 Premium)
17.00 FUDBAL: Superliga Srbije, Metalac - Čukarički (Arenasport 1)
17.00 KOŠARKA: Regionalna liga, Budva - Partizan (Arenasport 3)
17.00 FUDBAL: Francuska liga, Lil - Nant (Arenasport 3 Premium)
17.30 FUDBAL: Poljska liga, Pogon - Lehija (Arenasport 2)
18.00 ODBOJKA: Slovenačka liga, Kamnik - Volej Ljubljana (Sportklub 3)
18.00 FUDBAL: Italijanska liga, Juventus - Atalanta (Arenasport 1 Premium)
18.30 FUDBAL: Premijer liga, Brajton - Lids (Sportklub 2)
18.30 FUDBAL: Španska liga, Majorka - Hetafe (Arenasport 2 Premium)
19.00 FUDBAL: Portugalska liga, Arouka - Boavišta (Arenasport 1)
19.30 FUDBAL: Mađarska liga, Honved - Ujpešt (Arenasport 2)
20.30 ODBOJKA: Poljska liga, Resovija - Lublin (Sportklub 2)
20.45 FUDBAL: Italijanska iga, Venecija - Inter (Arenasport 2 Premium)
21.00 FUDBAL: Španska liga, Viljareal - Barselona (Arenasport 1 Premium)
21.00 FUDBAL: Kopa Libertadores, Palmeiras - Flamengo (Arenasport 3 Premium)
21.30 FUDBAL: Portugalska liga, Belenenšeš - Benfika (Arenasport 2)
23.10 KOŠARKA: Kvalifikacije za SP, Čile - Brazil (Sportklub 3)
23.30 FUDBAL: Brazilska liga, Bragantino - Amerika Mineiro (Arenasport 1)
00.05 HOKEJ: NHL, Florida - Sijetl (Sportklub 2)
01.00 HOKEJ: NHL, Las Vegas - Edmonton (Sportklub 1)
02.10 KOŠARKA: Kvalifikacije za SP, Paragvaj - Argentina (Sportklub 3)

Video: Nastasić za Telegraf otovoreno o Krstajiću: Evo zašto nije otišao na Mundijal

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima