Nemeš osvojio prvo zlato za Srbiju u Oranu

Veliki uspeh srpskog rvača

• 2
Viktor Nemeš Foto: OKS

Srpski reprezentativac u rvanju Viktor Nemeš osvojio je večeras prvu zlatnu medalju za Srbiju na 19. Mediteranskim igrama, koje se održavaju u alžirskom gradu Oranu.

Naš rvač u finalu grčko-rimskim stilom u kategoriji do 77 kilograma ubedljivo je savladao domaćeg takmičara Abdua Elkrima Ouakalija sa 9:0.

Prethodno su danas Marija Sudimac i Sara Lončar u dubl konkurenciji u badmintonu osvojile bronzanu medalju, dok je karatista Vladimir Brežančić osvojio srebro.

Brežančić je u finalu izgubio od aktuelnog prvaka sveta, Egipčanina Jusefa Badavija rezultatom 6:4.