REMI LUDOGORECA: Bugari čekaju Partizan, ali brinu svoje navijače!

Bugarski šampion odigrao 1:1 protiv Didelanža u Luksemburgu

• 4

Fudbaleri Ludogoreca čekaju Partizan u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Bugarski šampion je obezbedio plasman u narednu rundu, ali je svoje navijače itekako zabrinuo posle revanša sa Didelanžom u Luksemburgu.

Razlog je remi - 1:1. Posle zabeleženog poraza u prvom kolu nacionalnog šampionata (1:0), svakako da nije očekivan rezultat 1:1 nad ekipom koja je u prvom meču savladana s 4:0.

Punih 45 minuta je mreža mirovala, a onda je u 51. minutu Bezjak postigao vodeći gol za Ludogorec.

U finišu utakmice nije bilo rutinskog čuvanja rezultat, već je Turpel u 85. minutu pogodio za konačan rezultat.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!