ŠEST VRHUNSKIH GOLOVA: Svonsi se vratio posle 0:2, ali je ljubičasti Siti ipak pobedio! (VIDEO)

"Građani" su igrali protiv "labudova" u neobičnoj ljubičastoj varijenti dresova, a bilo im je dovoljno za trijumf dobro odigranih pola sata na početku i 20 minuta na kraju meča

• 0

Odličnu predstavu su mogli da vide gledaoci na meču Svonsi - Mančester Siti i uživaju u čak šest fenomenalnih golova. "Građani" trijumfovali 4:2, iako su se domaćini vratili u meč posle 2:0 za ekipu sa "Etihada".

Počelo je sjajno za izabranike Manuela Pelegrinija koji su poveli preko Jaje Ture u 21. minutu posle loše intervencije golmana, a posle kontranapada 15 minuta kasnije Milner je duplirao njihovo vođstvo.

Međutim, onda dolazi do pada u njihovoj igri pa je Gilfi Sigurdson odličnim udarcem sa 18-19 metara smanjio na 2:1 do kraja poluvremena, a Gomis je u 64. minutu doneo izjednačenje "labudovima".

Ipak, radost domaćih navijača je bila kratkog daha, jer je Ture ponovo savladao njihovog čuvara mreže i to opet je pogodio njegov ugao, a pobedu je potvrdio Vilfred Boni u drugom minutu sudijske nadoknade.