Kostićev centaršut za prolazak Štutgarta u 1/4 finale (VIDEO)

Tri pobede gostujućih timova i samo trijumf Švaba kao domaćina, ali tek posle produžetaka

• 1

Nije dao gol, ali je centaršut Filipa Kostića bio krucijalan u postizanju trećeg gola za Štutgart i prolatak u četvrtfinale nemačkog Kupa.

Švabe su nakon produžetaka savladale Braunšvajg rezultatom 3:2,  a Srbin je u 118. minutu pronašao Tonija Šunjića.

Mogao je štutgart i posle 90 minuta da slavi, ali je Maksim u 36. minutu promašio penal pri rezultatu 1:1.

Herta je lakše nego što se očekivalo savladala Nirnberg u gostima sa 2:0, golovim au prvom i drzgom poluvremenu. Bohum nije imao problema sa Minhenom 1860, dok je Dortmund slavio sa 2:0 na gostovanju Augzburgu.

Obamejang je na isteku sat vremena igre piskoristio asistenciju Piščeka i pogodio za 1:0, a Konačan rezultat postavio je Miktarijan u 66. minutu.