MIHA OPET DOBIO SAMPU: Milanu otvoren put ka finalu kupa! (VIDEO)

Ekipa Siniše Mihajlovića je drugi put u tri nedelje pobedila njegov bivši tim

• 1

Muči se Milan sa fenjerašima u Seriji A, ali zato protiv Sampdorije nema mnogo muke. U osmini finala italijanskog kupa, ekipa Siniše Mihajlovića savladala je Sampdoriju rezultatom 2:0, i to drugi put u tri nedelje.

Ključan je bio momenat u drugom poluvremenu, kada je Nijang, svojim četvrtim golom na poslednjih šest mečeva koje je počeo kao starter, uspeo da donese vođstvo pošto je iskoristio dobru saradnju Bertolaćija i Bake, i nakon pravovremenog pasa u šesnaestercu da savlada golmana.

U 64. minutu jer Ervin Zukanović zaradio dva žuta kartona, pa je bilo jasno da Sampa neće moći da svim silama krene po preokret.

Konačan rezultat postavlja Karlos Baka u zaustavnom vremenu.

Mihajlović je istakao da je kup izuzetno važan njegovoj ekipi, i sada ona ima otvoren put ka finalu.

Ali, Milan je to, pa iako je naredni protivnik Karpi, "rosoneri" imaju dosta da rade do četvrtfinala.

U eventualnom polufinalu, protivnik bi bio bolji iz meča Specija - Alesandrija.