OVO MOŽE SAMO RONALDO: Volej levicom iz okreta da se ućutkaju kritičari! (VIDEO)

Portugalac majstorijom obeležio pobedu Reala protiv Sosijedada od 3:1, iako je promašio penal

• 5

Kristijano Ronaldo je igrao protiv Sosijedada od sjaja do očaja, ali je na kraju majstorijom doneo svojoj ekipi pobedu.

Počeo je tako što je promašio penal u 25. minutu, zatim je u finišu prvog poluvremena pogodio sa bele tačke, da bi na kraju postigao fantastičan gol.

On je u 67. minutu zatresao mrežu direktno iz voleja posle kornera. Okret i šut slabijom levom nogom, dovoljno da se lopta pošalje u donji desni ugao golmana Sosijedada. Do kraja meča Lukas je zapečatio pobedu golom u 86. minutu.

Portugalac je emotivno proslavio gol, kao da je time hteo da ućutka kritičare zbog nešto lošijih igara i promašenog penala tokom meča.