Čelsiju nisu dovoljna ni 2 gola Košte, Ivanović učestvovao u izjednačenju (VIDEO)

Plavci vodili 1:0, zatim gubili 2:1, ali su na kraju izvukli bod na LIbertiju - 2:2

• 0

I Antonio Konte je osetio na svojoj koži kako je to ne pobediti u Premijer ligi! Menadžer Čelsija ima za čim da žali posle gostovanju Svonsiju, ali na kraju može da bude i zadovoljan što nije poražen krenuo za London - 2:2 (0:1).

Labudovi su za samo dva i po minuta preokrenuli rezultat sa poluvremena koji je postavio Dijego Košta u 18. minutu. Idealan šut sa distance bio je nezaustavljiv za Fabijanskog.

Dve velike greške prethodile su golovima Svonsija u 59. i 62. minutu. Najpre je Kurtoa načinio penal koji je Sigurdson pretvorio u gol, a potom je i Fer iskoristio kiks Kejhila za totalni preokret.

Da prepokret ne bude potpun pobrinuo se ponovo Košta. Španac je u 81. minutu makazicama savladao Poljaka, a lopta se do njega odbila nakon što je Branislav Ivanović šutirao.

Drugi Srbin u Čelsiju, Nemanja Matić, igrao je 76. minuta kada je ustupio svoje mesto Fabregasu.

Čelsi će ostati drugi na tabeli sa 10 bodova, a samo je Mančester Siti stoprocentan posle prva četiri kola.