≫

Bura u Ivanjici: Isključeni i Lalatović i Šarac, Voši poništen pogodak, Javor pobedio golom u 90. minutu! (VIDEO)

Strelac odlučujućeg gola Milisavljević. Gosti završili meč sa igračem manje. Ašćerić i Malbašić promašili "zicere"

• 3

Fudbaleri Javora pobedili su Vojvodinu u prvoj utakmici 20. kola Superlige, rezultatom 2:1, i to golom Miloša Milisavljevića u 90. mintu!

Bio je to vrhunac uzbuđenja u petak popodne u Ivanjici gde je bilo bukvalno svega i svačega i ono što je najvažnije, gledaoci su mogli da uživaju u utakmici, ali takav utisak svakako neće poneti gosti.

Novosađani su meč završili bez oba trenera, i glavnog Nenada Lalatovića i njegovog pomoćnika Dragana Šarca koji su isključeni jedan za drugim u roku od samo nekoliko minuta u finišu duela.

Pri rezultatu 1:1 Lalatović je zbog prigovora poslat na tribine, a samo nekoliko minuta kasnije Javor je postigao gol sa igračem više, pošto je meč u 87. minutu završio Kovačević.

Gosti imaju za čim da žale jer su promašivali velike prilike, pre svih Ašćerić i Malbašić, inače strelac jedinog gola za Vošu.

Takođe, Vojvodini je i poništen gol u prvom poluvremenu, pa će i to biti predmet spora narednih dana.

Bjedov je u 34. minutu savladao golmana Novosađana, ali posle kiksa kompletne defanzivne linije gostiju koja nije najbolje odreagovala na centaršut.

Pre toga, Ašćerić je potpuno sam sa pet metara promašio čitav gol, udarcem glavom, a u nastavku se obrukao i Malbašić kada je propustio da matira čuvara mreže Ivanjičana iz izgledne pozicije.

Na kraju, goste je stigla surova kazna preko Milisavljevića čiji je udarac pročitao golman Voše, ali mu se lopta izmigoljila iz ruku i odsela u mreži.