≫

Real umalo izgubio bez Ronalda, igrači hteli da se biju, a onda ih je u sudijskoj nadoknadi OPET spasio Serhio Ramos! (VIDEO)

Real je zahvaljujući svom kapitenu došao do nova tri boda i velike pobede, iako je bio na korak od kiksa

• 1

Serhio Ramos je Realov spasilac! Koliko ste puta samo čuli ovu rečenicu, a čućete je ponovo, jer je kapiten Reala ponovo u svom stilu postigao gol za pobedu u nadoknadi vremena!

Ovoga puta je to bilo protiv Deportiva iz La Korunje, gde se kombinovani sastav Reala mučio tokom celog meča, a na kraju došao do pobede od 3:2.

Mučenje je prekinuo Ramos, koji je u 92. minutu visoko skočio posle kornera i zakucao loptu u mrežu Deportiva za nova tri boda, kojima su zadržali šest bodova prednosti u odnosu na Barselonu.

Realov kombinovani tim bez Ronalda, koji je iz lože gledao meč u društvu svoje devojke, nije mogao da probije Deportivo u prvih 45 minuta, ali je u 50. minutu Morata posle sjajnog šuta postigao gol. Delovalo je da će posle toga biti lakše za kraljevski klub, ali nije tako mislio i Deportivo, koji je preko Hoselua u 63. i 65. minutu postigao golove za preokret. To je izazvalo i nervozu kod fudbalera Reala, koji su se umalo pobili sa protivnicima pred kraj meča.

Ipak, raspoloženje im je bilo mnogo bolje kasnije. Rezervista Diaz je u 84. minutu doneo izjednačenje i najavio potpuni preokret, koji je na kraju doneo Serhio Ramos golom u sudijskoj nadoknadi za veliko slavlje na Santjago Bernabeu.