≫

Ninković je dao gol, ali je njegova Đenova poražena posle šokantnog preokreta! (VIDEO)

Vrlo zanimljiva i dramatična završnica 17. kola Serije A

• 2

Poslednje dve utakmice 17. kola Serije A bile su vrlo zanimljive i bogate golovima.

Đenova je dočekala Palermo, koji je napravio preokret i slavio u goleadi 4:3.

Simeone je domaće doveo u vođstvo već u 4. minutu, ali je Kvaison u 42. izjednačio i najavio zanimljivo drugo poluvreme.

Ponovo je Simeone zatresao mrežu u 57. minutu, a potom i asistirao srpskom fudbaleru Nikoli Ninkoviću, koji je glavom u 65. doneo 3:1 Đenovi.

Palermo je tada pokreno mašinu u 69. minutu kada je smanji Goldaniga, a domaći su šokirani u poslednja tri minuta regularnog dela meča!

U 88. je izjednačio Rispoli, a pobedu je u 90. doneo Trajkovski, koji je sa klupe ušao u 79. minutu.

Na "Olimpiku" je Lacio dočekao Fiorentinu, i slavio 3:1.

Keita i Bilja (penal) su postizali golove u prvom poluvremenu. U nastavku je "viola" propustila lepu šansu kada je Iličić promašio penal, ali je preko Zaratea uspela da smanji prednost.

Ipak, pitanje pobednika rešio je Radu u 90. minutu.