≫

Ako je Toti princ Rima, onda je Džeko kralj (VIDEO)

Reprezentativac BiH dvostruki strelac za Vučicu

• 3

Edin Džeko igra u životnoj formi! Sa nova dva gola, reprezentativac BiH je doneo pobedu Romi protiv Empolija - 2:0 (1:0).

Džeko je najpre u 12. minutu načeo slabašnog gosta, da bi u 56. minutu rešio pitanje pobednika.

Sa ova dva gola prestigao je Belotija i sada ima 23 posle uvodnih mečeva 30. kola. Ukupno 33 u svim takmičenjima. Nema sumnje da je Bosanac ''kralj strelaca'' Rome.

U dresu Empolija Uroš Ćosić je igrao od 77. minuta, dok je Rade Krunić odigrao svih 90. minuta.

Ranije tokom dana Lacio je slavio protiv Sasuola rezultatom 2:1.

Domaći tim je poveo u 26. minutu golom Berardija iz penala, a preokret je najavio Ćiro Imobile u finišu prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je igrač Sasuola Konsilji, autogolom u 83. minutu.