SERIJA A: Milan s penala do boda, bez pobednika u derbiju Italije (VIDEO)

Iako je do 87. minuta gubila od Torina, ekipa Masimilijana Alegrija uspela je da u zaustavnom vremenu izjednači na 2:2. Napoli savladao Atalantu, dok su fudbaleri Intera i Juventusa odigrali nerešeno 1:1

• 0

Kako su se samo fudbaleri Milana izvukli u meču protiv Torina u trećem kolu Serije A. Vodili su domaćini sve do 87 minuta sa 2:0, ali su "rosoneri" ipak spasli bod i izjednačili na 2:2.

Prvo je Dambrosio na asistenciju Ćerćija na otvaranju drugog poluvremena doneo vođstvo Torinu, da bi onda i sam Ćerći duplirao prednost u 71. minutu.

Ipak, Muntari je uspeo da u 87. umanji vođstvo, a u zaustavnom vremenu konačan rezultat postavlja Mario Baloteli, i to sa bele tačke.

Povratnik među "rososnere" Brazilac Kaka je igrao do 70. minuta.

Mnogo je uspešniji bio Napoli, koji je posle velike borbe savladao Atalantu sa 2:0, koja je od 74. minuta igrala sa igračem manje.

Strelci su bili bivši ofanzivni fudbaleri madridskog Reala - Iguain u 71. i Kaljehon u 81. minutu.

Ranije u subotu je odigran prvi ovosezonski "derbi Italije" između Intera i Juventusa, koji jezavršen bez pobednika, rezultatom 1:1.

Oba gola su postignuta u roku od dva minuta. Najpre je novajlija Ikardi doneo vođstvo Interu u 73. minutu, nakon što je Kjelini izgubio loptu, a Alvarez sjajno proigrao saigrača.

Već u 75. minutu, Vidal je doneo izjednačenje, što je ispostavilo se bio i poslednji gol u dosta otvorenom meču.

Isti igrač je mogao da donese pobedu "staroj dami", ali je golman Handanovič fantastično reagovao.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!