Pogađali Žigić, Lekić, Krasić i Mitrović! (VIDEO)

Srpski golgeteri bili su vrlo efikasni ovog vikenda, a neki od njih su postigli i pobedonosne golove

• 1

Nikola Žigić u Birmingemu, Dejan Lekić u dresu Sportnga Hihon i Miloš Krasić u Bastiji postigli su pogotke za svoje klubove ovog vikenda. Uspešan vikend za srpske fudbalere "na strani" zatvorio je Anderlehtov Aleksandar Mitrović.

Posle mečeva protiv Hadersfilda i Boltona, Žigić je u subotu za engleskog drugoligaša postigao novi gol na gostovanju Barnsliju (3:0). Bivši napadač Crvene zvezde postavio je konačan rezultat u 37. minutu.

On je postigao dva gola u remiju sa Alkorkonom 2:2. Lekić je doveo Hihon u vođstvo u 14. minutu.

Svoj šesti gol u drugoj španskoj ligi postigao je još jedan bivši Zvezdin fudbaler. Lekić je u remiju Hihona i Alkorkona 2:2 postigao oba gola za svoju ekipu.

Prvi je postigao u 14. minutu, a u 68. je postigao drugi gol.

U Francuskoj je Bastija savladala Evijan rezultatom 2:0, a prvi gol je postigao Krasić.

Nekadašnji srpski reprezentativac zatresao je protivničku mrežu u 49. minutu, što mu je bio drugi gol u Ligi 1.

Prvi je postigao na meču sa Lorijenom.

Posle mnogo kritika na svoj račun, što od trenera, što od medija i navijača, Aleksandar Mitrović je svima odgovorio pobedonosim golom.

Anderleht je igrao protiv Serkl Briža (2:1), a bivši napadač Partizana je postigao pobedonosni gol u 86. minutu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!