Hese spasilac Reala! Ronaldo stigao Uga Sančeza (VIDEO)

Drugim golom u primeri Hese Rodrigez doneo velika tri boda ekipi Karla Anćelotija čime je zadržan korak za vodećim tandemom Barsa - Atletiko

• 0

Fudbaleri Reala iz Madrida savladali su kao gosti ekipu Valensije sa 3:2, u poslednjoj utakmici 17. kola prvenstva Španije golom Hesea Rodrigeza osam minuta pre kraja meča, ali ono što je svakako najzanimljivije jeste to da se Kristijano Ronaldo, golom iz ofsajda u 40. minutu, izjednačio sa legendarnim Ugom Sančezov na večnoj listi strelaca ''kraljevskog kluba''.

Real je 13. pobedom ove sezone ostao u trci za titulu, ali se namučio dok nije srušio otpor domaćina, koji je devetim porazom nastavio seriju loših rezultata.

Valensija je dva puta gubila, a kada je u 62. minutu izjednačila rezultat činilo se da može do boda, međutim, rezervista Hese pogotkom u finišu obezbedio je trijumf favorizovanim gostima dok je vodeći pogodak bio delo Anhela Di Marije u 28. minutu.

Podsetimo, ranije tokom dana Barselona je zahvaljujući het triku Pedra preokrenula protiv Hetafea i slavila rezultatom 5:2.