≫

Tipsa bodrio Krajinovića, Filip ipak ostao bez titule u Stokholmu!

Nije mogao da prebrodi drugi set Krajinović

• 0

Denis Šapovalov osvojio je turnir u Stokholmu, pošto je pobedio Filipa Krajinovića sa 6:4, 6:4.

U prvom setu je Krajinović furiozno servirao u prvom gemu, ni poen nije ispustio, ali je već pri narednom servisu lagano dozvolio brejk i to ga je skupo koštali.

Štaviše, Šapovalov je imao brejk šanse u još dva gema, a zatim je tek treću set loptu pretvorio u vođstvo od 6:4.

Prvi gem drugog seta bio je mini maraton, u trećem je tek Krajinović došao do prve brejk prilike, koju nažalost nije iskoristio.

Imao je jaku podršku Krajinović sa tribina, Janko Tipsarević je po okončanju ATP karijere došao da navija, ali Filip ipak nije uspeo da prevaziđe drugi set.

Šapovalov je bio strpljiviji, prelomio je brejkom za 5:4, a zatim je bez greške servirao za trofej.