≫

MARKO KREŠE ZA MEDALJU: Naš mladić osvojio srebro na svetskom prvenstvu kresanja grana!

Marko Nešković osvojio je na Svetskom prvenstvu šumskih radnika u Poljskoj, drugo mesto u disciplini "kresanje grana"

• 3

Juniorski reprezentativac Srbije Marko Nešković osvojio je 2 je na 32. Svetskom prvenstvu šumskih radnika - sekača, osvoji je srebrnu medalju u disciplini "kresanje grana".

UKRAO MOTORNU TESTERU, ŠTA LI ĆE DA RADI S NJOM? Ako prepoznate ovog čoveka, ZOVITE POLICIJU! (VIDEO)

Ovo takmičenje sekača motornom testerom održano je 8. septembra u Poljskoj,  u gradu Visla.

Reprezentacija Švajcarske je odbranila titulu svetskog prvaka koju je osvojila na prethodnom prvenstvu. Drugo mesto i srebrne medalje u seniorskoj konkurenciji osvojila je i štafeta reprezentacije Srbije u disciplini ",Relay race“.

Bespravnom sečom šume ugrozili zaštićene vrste ptica

Foto-ilustracija: freeimages.com/bluegum Foto-ilustracija: freeimages.com/bluegum

Marko Nešković zaposlen je u JP "Srbijašume“.