BUNDESLIGA: Nirnberg i dalje bez pobede u prvenstvu (VIDEO)

Remijem kod kuće protiv Najnca domaći tim i dalje ostao jedini koji nema pobedu u prvenstvu

• 0

Ekipa Nirnberga ni 15.  utakmicu ne zna za pobedu. Izabranici Gertjana Verbeka su na domaćem terenu u 15. kolu Bundeslige odrigali nerešeno protiv Majnca 1:1 koji se osvajanjem boda približio šestoj poziciji i mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Domaći su poveli već u petom minutu pogotkom Peta Nilsena posle velike greške golmana Kariusa. Nirnberg je do 75.minuta gajio nadu da konačno može do pobede, ali je Šinji Okazaki svojim šestim golom u sezoni postavio konačan rezultat. Majnc je meč završio sa igračem manje, jer je Slišković u 92. minutu dobio direktan crveni karton.