Ode dozvola, sine! Crnogorac nagazio preko duple pune linije, nije znao da ga snimaju
53
12
Protiv D.B. iz Bara policija je podnela zahtev za pokretanje prekršajnog postupka
Printscreen: Twitter/@PolicijaCG
Crnogorska policija identifikovala je vozača koji je 1. juna na delu magistralnog puta Podgorica - Bar grubo kršio saobraćajne propise pretičući preko duple pune linije.
Vozač golfa je u prekršaju snimljen na deonici između tunela Raš i Sozina, a barska policija je postupala na osnovu snimka koji se pojavio na društvenim mrežama.
Preporučujemo
Otvoreni prozori ili klima: Šta stvarno troši manje goriva u vožnji?
Sme li rezervoar da se leti puni do vrha? Mnogi vozači ovo rade, na vrućini može da izazove ozbiljan problem
Protiv D. B. (42) iz Bara policija je podnela zahtev za pokretanje prekršajnog postupka.
Pogledajte snimak zbog kojeg je nagrabusio:
Ili, što bi legendarni Nebojša Glogovac u filmu "Munje" rekao:
(Telegraf.rs)