Pao čuveni online forum: Korisnici širom sveta prijavili kvar
41
0
A. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock/Ink Drop
Internet forum Reddit pao je danas, ostavljajući na hiljade korisnika širom sveta bez pristupa.
Na svojoj stranici sa statusom, Reddit je saopštio da istražuje povećan broj grešaka na sajtu i u aplikaciji.
Preporučujemo
Sobna klima: Da li je pokretna klima najbolji izbor?
Amerika postavila rok: Kvantni računar mora da radi do 2028. godine
Prema podacima sajta Downdetector, koji prati prekide u radu prikupljanjem izveštaja iz različitih izvora, više od 112.400 korisnika prijavilo je da platforma ne radi u 11:39 po istočnoameričkom vremenu.
Većina korisnika prijavljivala je probleme sa aplikacijom, ali su poteškoće zabeležene i na samom sajtu.
Izgleda da je forum u međuvremenu ponovo postao dostupan, iako nije dato nikakvo objašnjenje za prekid u radu.
(Telegraf.rs/Daily mail)