U Srbiju stigao „Avatar: Vatra i pepeo”: Domaća publika prva pogledala spektakl Džejmsa Kamerona

V. Đ.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Filip Olćan/Ustupljena fotografija

Jedan od najiščekivanijih filmova godine "Avatar: Vatra i pepeo" reditelja Džejmsa Kamerona stigao je pretrpremijerno u bioskope, dajući time domaćoj publici mogućnost da film pogledaju pre svetske i američke javnosti.

Najatraktivnije bilo je na svečanoj projekciji održanoj u bioskopu Cineplexx u sali IMAX u Beogradu sa brojnim fanovima kostimiranim u poznate Avatar likove, kao i uz muziku iz filma koju su pre početka izvele violinistkinja i čelistkinja Jovana i Dunja, studentkinje sa Fakulteta muzičke umetnosti.

Foto: Filip Olćan/Ustupljena fotografija

Uz poznate likove koje još uvek predvode marinac Sali i ratnica Nejt,iri, a u ponovnoj izvedbi Sema Vortingtona i Zoi Saldane osmišljen je novi, uzbudljiv zapelt na planeti Pandori koji uključuje nova plemena, sukobe i saveze.

Utisci prisutnih gledalaca sa premijere nagoveštavaju da je moguće ponoviti veliki uspeh predhodna dva dela i ostavriti veliku gledanost filma i ovaj put.

Pogledajte trejler:

(Telegraf.rs)