Koncert posvećen stripu Alan Ford 12. jula
13
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
"Prva epizoda stripa 'Grupa TNT' biće projektovana na platnu i, uz savršenu sinhronizaciju sa uživo izvedenom muzikom, predstavljaće multimedijalni performans retko viđen na našim prostorima", navodi se u saopštenju
Foto: Strip Blog
Pijanista i kompozitor Sloba Dragović sa pratećim bendom izvešće svoje simfo-rok delo "Spy Story", nastalo kao omaž stripu Alan Ford, 12. jula u Bitef art kafeu, saopštili su danas organizatori.
"Prva epizoda stripa 'Grupa TNT' biće projektovana na platnu i, uz savršenu sinhronizaciju sa uživo izvedenom muzikom, predstavljaće multimedijalni performans retko viđen na našim prostorima.
Preporučujemo
Igra lik Garinče: Nenad Okanović o "Liniji", filmu o doktoru Laziću, čoveku koji je podučavao humanosti
"Do 90-e se nismo pitali ko je ko, tada je svako morao da izabere stranu": Slaviša Čurović o seriji "Tvrđava"
U nastavku koncerta biće odsvirana dela iz autorskog solo opusa Dragovića i benda Gis Maj Es", saopštio je Bitef art kafe.
Dragović je album "Spy Story" objavio 2019. godine, a koncert će ponoviti i 14. jula na festivalu "Mermer i zvuci" u Aranđelovcu, kaže se u saopštenju.
(Telegraf.rs/Tanjug)