Umro Zoran Joksić: Glumci se opraštaju od kolege
                        6
                    
                    0
                
                    Vreme čitanja: oko 1 min.
                
                Opelo će biti održano u četvrtak 20. juna u 13 časova u rodnoj kući u Vraniću
Foto-ilustracija: Pixabay
                    Danas je iznenada preminuo Zoran Joksić, dugogodišnji kontrolor obezbeđenja scene i gledališta Narodnog pozorišta, saopštili su.
"Istinski je bio predan svom pozorištu, u kojem je proveo skoro ceo radni vek i koje je iskreno voleo i poštovao. Pamtićemo ga kao dragog, vedrog i nasmejanog kolegu i čoveka koga su krasili ljudska dobrota i plemenitost", navodi se u saopštenju Narodnog pozorišta.
Preporučujemo
Oni pijani na sceni, publika šokirana, menadžer ne veruje: Kako su glumačke legende gotovo uništili predstavu
"U ponoć su banuli, svi su bili poznati političari...": Interesan detalj iz života Đorđa Balaševića
Narodno pozorište u Beogradu oprašta se od Zorana Joksića sa velikom tugom, poštovanjem i ponosom što je u svom kolektivu imalo takvu ličnost!
Opelo će biti održano u četvrtak 20. juna u 13 časova u rodnoj kući u Vraniću, a sahrana nakon toga, na mesnom groblju.
(Telegraf.rs)
 
                             
                                