Zbog novog soja korona virusa, Britancima zabranjen ulazak u Tursku
0
1
Za sada u Turskoj ima 15 pacijenta zaraženih novim sojom
Foto: Tanjug/AP
Nakon što je zaraza novim sojem korona virusa potvrđena kod 15 ljudi, Turska je zabranila putnicima iz Velike Britanije da uđu u tu zemlju.
Preporučujemo
Saru su roditelji odgojili u siromaštvu, dok su krili bogatstvo: „Neću im oprostiti za život koji su mi uzeli"
Uhapšen MMA borac Marko Bojković! Podneta krivična prijava protiv njega i još dvojice, optužbe su OZBILJNE
Turski ministar zdravstva Fahretin Koca potvrdio je da je 15 zaraženih u izolaciji, kao i svi s kojima su bili u kontaktu.
- Sve je pod kontrolom. Ulazak u Tursku iz Velike Britanije privremeno je suspendovan - rekao je Koca, preneo Rojters.
U poslednja 24 sata u Turskoj je potvrđeno 12.203 novih slučajeva kovida-19, ukupno oko 2,2 miliona i još 212 smrtnih slučajeva, ukupno 12.203 od početka pandemije.
Video: Masko-matik: Turci smislili kako da kupite masku a da ne dodirnete prodavca
(Telegraf.rs/Tanjug)