Arunovićeva bronzana, Stefanović srebrni na Svetskom kupu!
0
0
Stefanović je kao debitant došao do velikog uspeha i srebrnog odličja u gađanju vazdušnom puškom postigavši rezultat od 209,3 krugova
Reprezentativci Srbije u streljaštvu Milutin Stefanović i Zorana Arunović osvojili su srebrnu i bronzanu medalju na Svetskom kupu u američkoj vojnoj bazi Fort Bening.
Preporučujemo
Vladimir Stojković hteo da gađa flašicom navijače Novog Pazara, oni mu skandirali "Mustafa": Neverovatne scene
Da li je prepoznajete? Bila je najbolja na svetu, ona i Novak su se družili, a sad je gledala Jokića i Dončića
Stefanović je kao debitant došao do velikog uspeha i srebrnog odličja u gađanju vazdušnom puškom postigavši rezultat od 209,3 krugova.
Trijumfovao je Rus Nazar Luginec sa 209,4, dok je bronza pripala Izraelcu Sergeju Rihteru sa 186,9 krugova.
Arunovićeva je u gađanju vazdušnim pištoljem osvojila bronzu sa 180,9 krugova.
Zlato je pripalo Bugarki Antoaneti Bonevoj sa 203,6, a srebro Indijki Heni Sidhu sa 200,8.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)