Novi biser odlazi iz Partizana bez debija u prvom timu!
Kako "Sport" saznaje iz izvora bliskih Partizanu, pionir crno-belih Predrag Radić od leta će postati član Hofenhajma
Partizan će po svemu sudeći ostati bez još jednog bisera, koji nije imao prilike ni da debituje u prvom timu srpskog šampiona. U pitanju je pionir Predrag Radić.
Talentovani napadač će prema saznanjima "Sporta" od leta postati član Hofenhajma. To je dogovor na relaciji menadžer-roditelji-predstavnicki nemačkog kluba, koji su se veoma brzo dogovorili oko saradnje na obostrano zadovoljstvo. Sa Radićem će se u Nemačku preseliti njegova porodica, koja će narednih godina živeti i raditi u ovoj zemlji.
Mladog fudbalera krase brzina i sjajne fizičke predispozicije, a sigurno je da će Partizan ovim mnogo izgubiti, jer od ovog transfera neće dobiti ništa. Očigledno je da u Srbiji, pa i u Partizanu, mnogi roditelji ne vide perspektivu za svoju decu pa su više okrenuti inostranstvu.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs/Sport)