Slatka svađa najpoznatijeg teniskog para! (FOTO)
0
2
Grigor Dimitrov i Marija Šarapova u Madridu proslavili osvajanje turnira. Ruskinja je slavila u Štutgartu, dok je talentovani teniser trijumfovao u Bukureštu
Najpoznatiji teniski par, Grigor Dimitrov i Marija Šarapova konačno imaju prilike da u potpunosti uživaju. Oboje su protekle nedelje osvojili turnire, pa je naravno bilo i malo peckanja.
Preporučujemo
Jeziva ispovest olimpijske šampionke: "Silovali me dve nedelje pre osvajanja zlata, pas mi je spasio život"
Sve je stalo kad se MMA diva pojavila na bini: Dve najveće legende i lepotice oči u oči pred borbu godine
Šarapova je trijumfovala u Štutgartu, dok je Dimitrov slavio u Bukureštu. Njih dvoje se sada nalaze u Madridu, gde se spremaju za turnir u španskoj prestonici, a slikom na Tviteru uz poruku "Ti si uspeo! Ne, ti si uspela", Bugarin je jasno poručio kako uživa posle uspeha.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)