Malerozni Baptista završio sezonu
0
0
Taman što se oporavio od loma prsta, Brazilcu pukao mišić na nozi i već je otputovao u domovinu, gde će se lečiti narednih meseci
Napadač Malage Žulio Baptista baš nema sreće... Nekoliko meseci odsustvovao je sa terena zbog polomljenog palca na desnom stopalu, a tek što se oporavio, zadesio ga je novi maler zbog kojeg je sezona za njega završena.
Preporučujemo
Turska je ipak potcenila Australiju: Evropska reprezentacija doživela debakl u premijernom meču na SP
Svet dobio novu zemlju od koje svi strepe, Maroko pokazao Brazilu kako se igra fudbal, pa ostao bez pobede
Baptista se vratio treninzima pre nekoliko dana, ali je oseti bol u listu desne noge. Posle detaljnih lekarskih pregleda otkriveno je da Brazilac na mišiću ima rupturu širine tri santimetra i da je sezona za njega završena. Klub mu je dao dozvolu da odleti za Brazil, gde će oporavljati po posebnom programu.
Baptista je prošle zime stigao u Malagu iz Rome, ali je period proveden u klubu iz Andaluzije bio obeležen čestim povredama. Ove sezone odigrao samo četiri meča za ekipu Manuela Pelegrinija.