Bokser nokautirao čoveka koji ga je merio! (VIDEO)
0
0
Pogledajte kako je nastradao zapisničar sa merenja dvojice boksera
Preporučujemo
Ovo je uzrok smrti Edina Avdića (47): Pronađen u svom stanu u Beogradu...
Jedna od najboljih srpskih atletičarki oborila rekord, ima jedinstveno ime, naslednica je Ivane Španović
U Mumbaju (Indija) održan je turnir u borilačkim veštinama koje su mešavina boksa, rvanja, kik boksa, karatea, džudoa... Glavni događaj bila je borba u teškoj kategoriji između Amerikanca Boba Sapa i Engleza Džejmsa Tompsona.
Njoj je, kako pravila nalažu, prethodilo merenje takmičara, a na merenju je zapisničar video sve zvezde. Sap je, teatralno trijumfalistički stajući na vagu, tako brzo raširio ruke da pokaže svoje mišiće, da je umalo nokautirao čoveka koji je bio pored da bi pribeležio podatke o njegovoj težini.
Meč je pripao podređenom Tompsonu zato što je Sap u prvoj rundi povredio nogu. Ko voli nek' izvoli da pogleda celu borbu.