ŠOK IZ ITALIJE: Konte više nije trener Juventusa!
Trofejni stručnjak Juventusa napustio klub zbog neslaganja sa upravom oko letnjih transfera * Prvi pikovi da ga zamene Manćini i Alegri
Antonio Konte više nije trener Juventusa! Kako prenose italijanski mediji, bivši kapiten ovog kluba otišao je zbog mimoilaženja sa mišljenjem uprave vezano za letnje transfere.
Preporučujemo
Olimpijakos - Zvezda: Drama na četiri minuta do kraja, beogradski crveno-beli i dalje mogu do senzacije
Partizan dobio dva pojačanja pred Real, Penjaroja "doveo" dva srpska košarkaša za Kup
Međutim, pitanje je da li je to glavni razlog pošto Konte figurira kao novi selektor fudbalske reprezentacije Italije, mada treba uzeti u obzir i to da žele da mu prodaju Vidala i Pogbu. Kao njegovi zamenici pominju se bivši trener Intera Roberto Manćini i nekadašnji stručnjak Milana Masimilijano Alegri.
Konte je u Juventus stigao 2001. godine, a uspeo je da osvoji tri Skudeta i dva Superkupa, dok je jednom igrao finale Kupa. Pre Juventusa vodio je Bari i Sijenu.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)