BRAVO NEVENE: Gol Subotića posle 16 meseci pauze (VIDEO)

Srpski reprezentativac strelac trećeg gola za Milionere na prijateljskom meču protiv Esena

Bravo za Nevena Subotića! Srpski reprezentativac postigao je gol za Borusiju iz Dortmunda posle skoro 16 meseci pauze i na najbolji način najavio da je teška povreda ukrštenih ligamenata prošlost.

Subotić je bio strelac trećeg pogotka u prijateljskom meču protiv Esena, a poslednji put je tresao mrežu 6. aprila 2013. godine kada je Borusija ''tukla'' Augzburg rezultatom 4:2.

Treba pomenuti i to da su Milioneri, nakon prvih 45 minuta protiv Esena, vodili sa 5:1, a taj rezultat ostao je do kraja. U drugom poluvremenu na terenu se našao i Miloš Jojić.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!