Čelsi iz keca u dvojku, Ivanoviću poništen čist gol (VIDEO)

Ni engleskim medijima nije jasno zašto je gol kapitena Srbije protiv Olimpije poništen

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu ljubljanske Olimpije, posle preokreta, rezultatom 2:1 uz prvenac Dijega Košte, ali ono što je bacilo senku na ovaj meče jeste poništen gol kapitena Srbije Branislava Ivanovića u 65. minutu.

Gubili su Plavci na poluvremenu rezultatom 1:0. ali je Košta u 58. minutu izjednačio na 1:1, da bi Kurtis Zuma u 63. doneo totalni preokret. Samo dva minuta kasnije Ivanović je matirao golmana Lljubljane, ali je sudija prekinuo slavlje čete Žozea Murinja i, na asistenciju pomoćnika, odlučio da poništi gol.

Više puta smo pregledali snima i nije nam jasno zašto je Ivanovićev gol poništen, a vredi pomenuti i to da je Neven Subotić bio strelac za Borusiju.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!