Ninković ima specifičnu ponudu Zvezde (FOTO)
Iskusni vezista par dana trenira na Marakani, ali bi uskoro mogao ponovo da obuče crveno-beli dres
Napustio je Crvenu zvezdu po osvajanju titule, rekoa da ne želi da se vrati u srpski fudbal i da bi mogao da se penzioniše jer evropske ponude nisu bile dostojne, ali Miloš Ninković bi ponovo mogao da obuče crveno-beli dres.
Preporučujemo
Srbija se mučila, pa razbila Izrael i obezbedila prvo mesto u grupi na Evropskom prvenstvu u vaterpolu!
Istorijska bruka Partizana! "Fenjeroja" i crno-beli izgubili 38 razlike kod kuće, ovakva sramota se ne pamti!
Čelnici kluba na čelu sa v.d. genseka Zvedze Zvezdana Terzića pokušavaju da privole Ninkovića da se priključi četi Nenada Lalatovića s kojom odnedavno trenira na Marakani. U novu ponudu uključena je klauzula gde bi Ninković mogao da napusti klub čim stigne adekvatna ponuda iz inostranstva.
Meč protiv Radničkog, iskusni vezista je gledao ispred severne tribine u društvu Stefana Mihajlovića i Novaka Martinovića koji su ovog leta napustili Marakanu.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)