E ovako se dočekuje kapiten košarkaša Srbije! Krle, majstore, može slika! (VIDEO)
0
3
Desetine dečaka i devojčica sačekalo je kapitena Srbije, Nenada Krstića posle utakmice sa Turskom i tražilo autogram i sliku
Preporučujemo
Da li je prepoznajete? Bila je najbolja na svetu, ona i Novak su se družili, a sad je gledala Jokića i Dončića
Alkaraz eliminisan! Prvi poraz u 2026. godini, veličanstveni rekord Novaka Đokovića ostaje san za Španca!
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, Nenad Krstić je igrao svega nekoliko sekundi na Trofeju Beograda, ali srpska publika zna ko je kapiten.
Ušao je minut pre kraja meča sa Turskom da ga publika pozdravi, ali to je bilo dovoljno da se vidi kakav je autoritet.
Znaju to i deca, koja su čekala svoje idole ispred izlaza iz Arene. Naravno, najveća buka je bila kad je izlazio Krstić.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)