Novak zaigrao uz Ice Ice Baby na US openu! Samo ovaj put nema leda! (VIDEO)
0
1
Organiztori su odlučili da zamole našeg tenisera da ponovi muzičku tačku prilikom njegovog polivanja vodom
Preporučujemo
Jedna od najvećih legendi Hrvatske pozvala Ivanu Španović: "Danas zajedno u studiju, sutra..."
FIFA donela šokantnu odluku usred Svetskog prvenstva: Reprezentacija izbačena zbog politike!
Posle lake pobede u drugom kolu US opena, Novaku Đokoviću nisu dozvolili da tek ode s terena.
Organiztori su odlučili da zamole našeg tenisera da ponovi muzičku tačku prilikom njegovog polivanja vodom, kada je prihvatio da učestvuje u Ledenom izazovu.
Sa razgalsa je puštena pesma "Ice Ice Baby", pa je Novak ponovo zaigrao uz tu pesmu.
Naš teniser u narednom kolu igra protiv Amerikanca Sema Kverija.
(Telegraf.rs)