FOTO-UBOD: Koji Zvezdin košarkaš je čarapama privlačio pažnju navijača?
                        0
                    
                    4
                Zvezdin prvotimac privukao pažnju svojim modnim odabirom i kombinacijom čarapa i patika, zbog čega su se ljudi u tržnom centru okretali za njim
Ne znamo šta bi modni stručnjaci, takozvani stilisti, rekli na ovo izdanje košarkaša Crvne zvezde Markusa Vilijamsa, ali da je svojim izborom čarapa i obuće privukao pažnju, niko ne može da porekne.
Preporučujemo
Oglasio se Dušan Borković o snimku koji se deli na mrežama
Kalinić pričao o Panatinaikosu i porazu od Spartaka, pa dobio pitanje o ćerki: "Počeo sam da je viđam, ali..."
Akciji u okviru koje su košarkaši Crvene zvezde prodavali ulaznice navijačima, najzvučnije pojačanje crveno-belih ovog leta pojavio se u teget "vans" patikama i belim carapama sa aplikacijama, koje je košarkaš jasno istakao nosivši kraće pantalone.
Neki su ga zagledali, možda ne razumejući Markusov modni stil, dok je većina prilazili pitajući za fotografiju i autogram.
(Telegraf.rs)