Goleada u Berlinu ostavila Kostićev Štutgart na dnu! (VIDEO)

Čak pet golova viđeno je na susretu dva tima iz donjeg dela tabele Bundeslige, ali je na kraju trijumfovao domaćin posle preokreta

Fudbaleri Herte savladali su u Berlinu ekipu Štutgarta sa 3:2, u prvoj utakmici 7. kola nemačke Bundes lige.

Duel timova iz donjeg dela tabele protekao je u velikoj i neizvesnoj borbi, iako je domaćin 15 minuta pre kraja imao prednost od 3:1 posle preokreta.

Štutgart je iznenadio vođstvom već u 5. minutu i najavio da bi mogao do važnih bodova, međutim, Herta je zaigrala mnogo bolje u nastavku.

Raspoložen je bio Salomon Kalu, koji je izjednačio rezultat 15 minuta kasnije, potom u drugom poluvremenu još jednom zatresao mrežu, pa je izgledalo da je sve rešeno kada je Berens pogodio za 3:1.

Štutgart je, međutim, u završnici zaigrao angažovano i bio mnogo opasniji, propustio je više povoljnih prilika, ali je uspeo samo da ublaži poraz autogolom Vagnera.

U ekipi gostiju ceo meč odigrao je mladi reprezentativac Srbije Filip Kostić.