Da li je Aston Vila najgori fudbalski klub tokom proteklog meseca?
0
0
Fudbaleri Aston Vile tokom oktobra nisu uspeli nijedanput da zatresu protivničku mrežu
Oktobar je bio užasan za navijače Aston Vile. Njihova ekipa je u proteklom mesecu izgubila sva tri meča koja je odigrala, a da stvar bude još gora, klub iz Birmingema na tim utakmicama nije postigao gol.
Preporučujemo
Novo čudo na Mundijalu: Zelenortska Ostrva opet oduševila planetu, Urugvaj na rubu šokantnog ispadanja!
Faraon Salah doveo Egipat do istorije Mundijala! Marko Stamenić i družina krenuli, pa stali u 2. poluvremenu
Vila je posle septembarske pobede nad Liverpulom na "Enfildu" minimalnim rezultatom, izgubila od Mančester Sitija sa 2:0, Evertona sa 3:0 i KPR-a 2:0. Ovi rezultati uslovili su prekid jedne lepe tradicije, pošto navijači Vile neće moći da glasaju za pogodak meseca, jer izabranici Pola Lamberta nisu postigli nijedan u oktobru.
Ovaj neprijatan niz je prekinut u nedelju 2. novembra kada je Aston Vila na svom terenu poražena od Totenhema rezultatom 2:1 i tako prekinula post od 547 minuta bez pogotka.
(Telegraf.rs)