Udineze snimio dvojicu Zvezdinih fudbalera (FOTO)
0
6
Sportski direktor Zebri Kristijan Đareta istakao da su se Jović i Grujić našli u njegovom notesu
Prijateljski meč protiv Udinezea bio je idealna prilika za talentovanu decu Crvene zvezde da okuse kako je to igrati sa evropskim velikanima.
Preporučujemo
"Kralj kik-boksa" se pokorio pred šampionom! Oleksandr Usik prebio Verhovena pred piramidama u Gizi!
Miljenik Grobara se vratio u Beograd, došao da isprati kapitena Partizana, a onda poručio: “Nemam reči…”
Prilika koju su "Lalatovićeva deca" u potpunosti iskoristila, a neki su toliko dominirali da su odmah zapali za oko sportskom direktoru Zebri Kristijanu Đareti.
U razgovoru sa srpskim medijima Đareta je priznao kogs je zabelezio u notes iz kog su iznedrili mnogi poznati fudbaleri.
- Jović i Grujić su pokazali da imaju kvalitet .Odlično su odigrali, ali još je rano za zaključke - rekao je Đareta koji se osvrnuo i na golmana Rajkovica:
- Videćemo šta će biti u budućnosti. On je odličan golman, ali Udineze je popunjen na tim pozicijama.
(M.M.)