Klop otkrio gde bi voleo da radi posle Borusije!
0
2
Mislim da je Engleska jedina zemlja, pored Nemačke, u kojoj bih voleo da radim. Engleski jezik govorim po malo, a on mi je neophodan za rad. Ako me neko bude zvao, onda ćemo sesti i pričati, rekao je trener "milionera"
Ako je suditi prema njegovo izjavi, Jirgen Klop mogao bi uskoro u Premijer ligu. Harizmatični trener "milionera" izjavio je da je Engleska jedina zemlja gde bi mogao da radi pored Nemačke.
Preporučujemo
Organizator RG doneo odluku u vezi Novaka Đokovića i začudio mnoge: Ovakav potez nije viđen tri godine
Imamo najveći glupost u istoriji fudbala i to u finalu Lige konferencije: Igrač Čelsija išao sam na golmana...
- Mislim da je Engleska jedina zemlja, pored Nemačke, u kojoj bih voleo da radim. Engleski jezik govorim po malo, a on mi je neophodan za rad. Ako me neko bude zvao, onda ćemo sesti i pričati - rekao je Klop, koga su mediji često povezivali sa Mančester junajtedom i Barselonom.
Klop je u karijeri vodio Majnc od 2001 - 2008. godine kada je preuzeo Borusiju Dortmund.
(Telegraf.rs)