Na današnji dan Đoković je napravio prekretnicu u karijeri! (VIDEO)
0
2
Finale Dejvis Kupa 2010 godine ujedno je označio i meteorski uspon Novaka Đokovića
Teniska reprezentacija Srbije na današnji dan pre četiri godine ostvarila je najveći uspeh u istoriji. Viktor Troicki savladao je u odlučujućem meču Mikaela Ljodru sa 3:0 u setovima i izazvao erupciju oduševljenja u beogradskoj Areni.
Preporučujemo
Bog pogledao Srbina! Ovo nikad nije viđeno, neverovatan koš na sekundu do kraja odveo Toronto do 7. utakmice
Dejan Stanković je ponosni otac! Sin mu se vratio u elitni rang, ponovo će biti u samom vrhu evropskog fudbala
Srbija je osvojila Dejvis Kup! Srpski tim je u finalu sa 3:2 pobedio Francusku!
Srpski Dejvis Kup tim činili su pored Novaka Đokovića još Viktor Troicki, Janko Tipsarević, Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac.
Po dogovoru koji su napravili pre finala svi reprezentativci Srbije su se pre nego što su podigli salataru ošišali na nularicu.
Po sopstvenom priznanju, osvojeni Dejvis kup je bio prekretnica u Đokovićevoj karijeri. Vrlo brzo posle pobede nad Francuskom, Srbin je zagospodario belim sportom.
(Telegraf.rs)